VISU FESTIVĀLA
SEANSU GRAFIKS
FESTIVĀLA KATALOGS
PDF FORMĀTĀ BEZ MAKSAS!

Labs kino no visa pārējā atšķiras ar to, ka nenoveco. Tāpat kā visas citas labās lietas. Bez tām mūsu dzīve būtu tikai pārejoša steiga. Tāpēc ir svarīgi apstāties, iedziļināties un izbaudīt

Valmiermuižas alus” darītavā jau no pirmsākumiem lielā godā tur kultūru un mākslu, un laiku pa laikam nelielā daudzumā pēc īpašām receptēm brūvē svētku alu – veltījumu konkrētam notikumam. Tā arī šogad, par prieku kino gardēžiem, ar īpašu eila raugu tika izbrūvēts garšā augļainais alus jūgendstila iedvesmotā dizainā par godu vienam no pirmajiem īpaši kino rādīšanai būvētiem kinoteātriem Latvijā –
1901. gadā celtajam “The Royal Vio” un filmu festivālam “Lielais Kristaps”. Esam priecīgi īpašo garšu piedāvāt nobaudīt arī Rīgas Starptautiskā kino festivāla viesiem.

/Aigars Ruņģis, Valmiermuižas alus darītavas saimnieks/

Lux Express zina, kas ir laba izklaide. Rīgas Starptautiskais kinofestivāls ir iespēja katram piedzīvot lielisku kino uz lielā ekrāna, tāpēc esam priecīgi palīdzēt cilvēkiem, kas ceļo no tālienes, sasniegt Rīgu, lai izbaudītu mākslu kopā ar mums!

Jau otro gadu Volvo ir uzticīgs Rīgas Starptautiskajam Kino festivālam, un arī šogad nodrošinām tā rīkotājus ar oficiālajiem automobiļiem viesu ērtībām. Ir pamats lepoties, ka Latvijā notiek tik augsta līmeņa pasākums ar pasaulē atzītu kino profesionāļu dalību! Īpašs prieks par Ziemeļvalstu filmu programmu, kurā redzēsiet arī spilgtus Volvo dzimtenes – Zviedrijas režisoru darbus. Noteikti aicinām izmantot izdevību un izbaudīt kvalitatīvu Eiropas kino tepat Rīgā!

Katra radoša izpausme alkst atzinības un novērtējuma. Mēs, Hannu PRO, esam pagodināti sniegt atbalstu Rīgas Starptautiskā Filmu programmas veidotājiem, dalībniekiem un arvien priecājamies redzēt jaunus radošus darbus un daudzsološus talantus sarežģītajā filmu mākslas nozarē. Dalība šādā starptautiskā festivālā ir lieliska iespēja augt un pilnveidoties, jo aiz katra horizonta ir jaunas virsotnes. Novēlam ikvienam festivāla dalībniekam apņēmību un neatlaidību savu ideju īstenošanā arī turpmāk!

“Kino, līdzīgi kā braukšana ar velosipēdu, mums ļauj piedzīvot, atklāt un atskārst jaunus apvāršņus, jaunas dimensijas jau, iespējams, zināmām un pierastām lietām. Sixt kā starptautisks uzņēmums augstu vērtē kā pašmāju, tā ārzemju kultūru, un priecājas būt klāt, kad kultūras un mākslas veidotāji tiekas ar skatītāju. Uz tikšanos Rīgas Starptautiskajā kino festivālā!”

/Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs/

Kvalitatīvas un mākslinieciski augstvērtīgas filmas un multiplikācijas filmas ir veids, kā iemācīt mazajiem vērtības, attīstīt radošo domāšanu, valodu un iemācīt svarīgas socializēšanās prasmes. Mūsdienās kopīga došanās uz kino ir vēl viena iespēja vecākiem pavadīt jēgpilnu laiku kopā ar bērniem, pēc tam pārunājot redzēto un daloties pārdomās par filmu.

ARDOCFEST/RIGA PARTNERIS

ARDOCFEST/RIGA PARTNERIS

Festivālam patīk augi! Ļoti!

FESTIVĀLA KATALOGA DRUKA UN PAPĪRS