VISU FESTIVĀLA
SEANSU GRAFIKS
FESTIVĀLA KATALOGS
PDF FORMĀTĀ BEZ MAKSAS!

Lupatiņi

KIDS WEEKEND

Kopš 2011. gada, salīdzinoši neilgā četru gadu laika sprīdī, studijas Atom Art īsfilmu sērija “Lupatiņi” ir kļuvusi gluži vai par bērnu kino žanra klasiku kā vietējā mērogā, tā aiz Latvijas robežām. Sirsnīgie, animācijā iedzīvinātie Lupatiņi izzina pasauli tāpat kā to “vienaudži” — paši jaunākie kino skatītāji. Šogad Rīgas SKF būsiet liecinieki Lupatiņu jaunākajiem piedzīvojumiem — festivāla laikā pirmizrādi piedzīvos četras jaunas filmas. Tajās Lupatiņi mācās rūpēties par draugiem, būvēt māju, kārtot istabu un rotaļāties.

Kā Lupatiņi precējās
Lupatiņi spēlē “Cirku”. Zeķītei neveicas, viņa labāk grib darīt ko citu, piemēram – precēties. Bet ar ko?

Kā Lupatiņi veseļojās
Cimdiņš, Lakatiņš un Spilventiņš ir savārguši. Zeķīte braši rūpējas par visiem, līdz — apčī! — arī viņa piepeši apslimst!

Kā Lupatiņi būvēja māju
Lupatiņi vēlas tikt pie mājas mīluļa. Viņi apzinās, ka par to būs jārūpējas, un visi ir gatavi uzbūvēt tam māju. Kad mājas ir uzbūvētas, izrādās, ka katrs domājis par citu mīluli…

Kā Lupatiņi slēpās
Lai varētu mierīgi lasīt, Lakatiņš nolemj paslēpties. Kad pārējie Lupatiņi sāk spēlēt paslēpes, izrādās – Lakatiņš, pašam to nezinot, ir noslēpies labāk par visiem!

Kā Lupatiņi kārtoja māju
Lupatiņu istaba ir tik nekārtīga, ka tajā vairs neko nevar atrast. Lai to sakārtotu, no sākuma jāatrod, kur katra lieta dzīvo.

  • LV
    EKRĀNA VALODA

SEANSI

SPLENDID PALACE LIELĀ ZĀLE
17/10 12:00
SPLENDID PALACE LIELĀ ZĀLE
18/10 11:00